Maltepe Nish Adalar

Pangolin Taş Panel; Dekorasyonda son senelerin en popüler rengi olan beyaz, kullanıldığı ortama aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Özellikle fon olarak doğal taş dokusu ile beraber tercih edildiğinde hemen her türlü renk ve tarzda mobilyayla kolaylık ile uyum sağlar. Pangolin duvar paneli, özellikle hijyenin ehemmiyet kazanmakta olduğu mutfak, banyo gibi mekanlarda rahatlık ile kullanılabilir.

PANGOLIN NEGRO

pied1

PANGOLIN BIANCA

pied2

PANGOLIN STEGO

pied3

 

 

Yeni Trend Bergama Tuğla Modelleri
Hayal ettik! Yeni yüzyılın en moda trendi olan 'Doğa'nın en güzel parçalarından leopar derisi renklerin ahengi, mekanlarınızın ruhunda yaşamalıydı. Ve oldu…
Barok Tuğla Bergama

Antik Tuğla Bergama

Kırık Tuğla Bergama

Kültür Taşı

En güzel yüzlerce doğal taş seçilir ve yüzeylerindeki en ayrıntılı dokuların kalıpları alınır. Kültür taşı, doğal taşlardan çok daha hafif olması, düşük maliyeti, kolay uygulanabilmesi, kalıcı renkleri ve ısı yalıtım özelliğiyle ideal bir kaplama malzemesidir. SENA MİMARLIK, çok sayıdaki doku ve renk seçenekleriyle üstün özelliklerini birleştirerek, hızla doğal taşların ve diğer cephe kaplama ürünlerinin yerini almıştır. Kültür taşı; dekoratif taş yada yapay taş olarak da bilinmektedir. Villa Dış Cephe Taş Kaplamaları, İç Cephe Taş Kaplamaları, Restaurant Taş Kaplamaları, Bahçe Duvar Taş Kaplamaları gibi bir çok mekanlarınızda kullanarak ferah, sıcak ortam yaratır.

Devamı...

Doğa Koleji Etiler Dekoratif Eskitme Beyaz Tuğla Kaplamaları 
Beyaz antik tuğlalar bir klasiktir. Beyaz antik tuğlalarımız evinizin iç ve dış duvarlarınıza farklı bir hava kazandırır ve şık bir görünüm sağlar.
Doga koleji beyaz tas kaplama

Dekoratif Antik Beyaz Tuğla Kaplama Resimleri

Doga koleji beyaz tas kaplama 1 Doga koleji beyaz tas kaplama 2
Doga koleji beyaz tas kaplama 3 Doga koleji beyaz tas kaplama 4
Doga koleji beyaz tas kaplama 5 Doga koleji beyaz tas kaplama 6

Dekoratif Rustik Beyaz Tuğla Kaplaması Siparişi ve Uygulamaları İçin İletişim: 0216 592 18 84

Eski Tuğla

Günümüzde artık eski zamanlarda kullanılan bir çok malzemeleri tekrardan kullanmak ve bunları bir çok mekanlarda görmek artık trend hale gelmiştir.İnsanlar eski çağlardan beri, kalelerin tarihi yapımından, yemek pişirdikleri ocaklara kadar her türlü yapıda kullandığı eski tuğla formunu günümüze taşıyor. Dekoratif Kültür Tuğlası Eski tuğla ürünlerinin kalınlıkları 2 – 3.5 cm arasında değiştiği için uygulama yaptığınız mekanlarda gereksiz yer kayıplarıyla karşılaşmazsınız. Eski tuğla şuan ki zamanda çok klasik hale gelmiştir. Tüm mekanlarınıza tarihi görünüm, tarihi koku, tarihi yaşam, tarihi kalite kullanabilir ve tarihinizi tekrardan yaşayabilir, yaşatabilirsiniz.

Devamı...

Diğer Makaleler...

  1. Taş Paneller
  2. Kültür Taşı
Akustik Sünger Fiyatları